OK K.O.! Lakewood Plaza Turbo

Aksiyon Macera Oyunu
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut 1.6 GB
  • Version 1.3.0
  • Dil Türkçe
  • Firma Cartoon Network
Düşmanlarınızla karşılıklı büyük bir mücadelenin içerisine gireceğiniz bu başarılı oyunda sizde yerinizi alabilirsiniz.

Televizyon kanalı olarak bildiğimiz Cartoon Network'ün oyunlarından bir tanesi olan OK K.O.! Lakewood Plaza Turbo mobil oyununda kötü adamlar ile baş edecek ve başarılı bir oyun performansı sergilemeye çalışacaksınız. IOS işletim sistemine sahip akıllı mobil cihazınıza oyunumuzu ücret ödemeden indirerek oynamaya başlayabilirsiniz. Düşmanlarınız zorlu karşılaşmalar için sizleri bekliyor. 

Oyunumuzda yer alan Lakewood Plaza krakterini zorlu düşmanlar bekliyor. Şehrin altını üstüne getiren kötü karakter ve ekiplerine karşı büyük bir mücadele içerisine gireceksiniz. Lakewood Plaza'nın enerjik çalışanlarıyla tanış! İş arkadaşları Kökçük ve Enid'le takıl. Gürültücü patronun Bay Gar'a plazayı tekrar inşa etmesinde yardım et. Annen Carol'dan harika yeni dövüş teknikleri öğren. Ted Viking, Brandon, Kırmızı Eylem, Gerçek Sihirli İskelet ve daha nice çılgın karaktere yardım etmenin bir yolunu bulmalısınız.

Lakewood Plaza ve çevresindeki alanlarda maceralar yaşarken gizli şeyler ara ve bir sürü kötü adamla dövüşerek onları yok etmenin bir yolunu bulun. Bu keyifli ve renkli oyunda sizde karşılaşmalardan başarı ile çıkmaya çalışın. 

 

OK K.O.! Lakewood Plaza Turbo indir